Skip to content

SALON

cawerosalon
olga_lis

Z  miłości do zwierząt i pasji tworzenia

Sztuka, podobnie jak zwierzęta towarzyszyła mi od zawsze, doceniam rzeczy piękne, jak i uwielbiam je tworzyć. Fryzjerstwo Zwierząt, jest dla mnie sztuką, w której uwielbiam się spełniać, podobnie jak malarstwo i fotografia. Tworzenie to moja pasja.

Życie z Championami

Kolejną moją wielką pasją są wystawy psów, na które jeżdżę bardzo często, również za granicę, zarówno moje psy, jak i te przygotowane przeze mnie osiągają bardzo duże sukcesy, niejednokrotnie stając na najwyższych podiach finałów, o czym przeczytać więcej można w zakładce HODOWLA

olga_lis2
grooming

Najpierw była hodowla

Nazwa Salonu Cawero pochodzi od mojego przydomka hodowlanego zarejestrowanego w ZKWP w 2009 roku, hodując psy stawiam na zdrowie i jakość, więcej informacji na ten temat również znajduje się w zakładce HODOWLA.

Otwartość i dobra atmosfera

Staram się by w moim salonie wszyscy czuli się dobrze, ponieważ nie mam nic do ukrycia, na zwierzaka można poczekać w moim salonie, na wygodnej kanapie, a kiedy pogoda dopisuje, na jednym z dwóch salonowych tarasów. Bez żadnych dodatkowych opłat.

W Salonie Cawero przyjmuję również psy, starsze, niedołężne, szczeniaki, starając się by wizyta była dla nich jak najmniej stresująca.

OLGA_LIS3