Skip to content

Cawero

Hodowla Psów Cocker Spaniel Amerykański

Hodowla Cawero, została założona w 2009 roku, przeze mnie i moja mamę, kiedy postanowiłyśmy rozpocząć swoją kynologiczną przygodę, w raz z naszą suczką rasy chihuahua, Capri. Od tego czasu wiele się zmieniło, a nasza miłość do psów stała się jeszcze większa. Zyskałyśmy wiedzę i doświadczenie, nasze psy i ich potomstwo odnoszą sukcesy na wystawach, w moim przypadku pasja zamieniła się w zawód, o czym więcej można przeczytać w zakładce salon.

Hodowla Cawero zarejestrowana jest w Związku Kynologicznym w Polsce (ZKwP). Jest to jedyna organizacja w Polsce, należąca do Międzynarodowej Federacji Kynologicznej (FCI)

W naszej niewielkiej hodowli, psy traktujemy jak członków rodziny, nasze zwierzaki wylegują się na kanapach, śpią w łóżkach, uczestniczą w przyjęciach i wyjazdach.
Szczęśliwe i zdrowe życie naszych psów  jest dla nas najważniejsze. Dlatego w naszej hodowli szczeniąt nie mamy często, lecz kiedy decydujemy się na miot, jest on przemyślany, a rodzice mają wykonane badania gwarantujące, iż są wolni od chorób charakterystycznych dla rasy i nie przekażą ich swojemu potomstwu.